logo    Zásielkový obchod  ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV  Splňte si svoje sny o záhrade presne podľa Vás 

250x2502sk.png

NOVINKY

arr3Nová jarná ponuka 2018!Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú jarnú ponuku semien, cibuľovín, záhradných a... arr3Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa VásZhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné...

KONTAKTY

Ing. Miroslava Královičová Petržalová
Brezina 401
908 43 Čáry
tel: 0908 955 405
Petrzalova@zpvp.sk
IČO: 46121731
Zapísaná v Živnostenskom registri č. 240-21349

Ihneď k dodaniu

ANKETA

Objednali by ste si u nás?

Určite áno Určite áno 40% Asi áno Asi áno 18% Možno Možno 19% Určite nie Určite nie 24%


KYTICE A KVETINOVÉ VÝZDOBY
Kytice a kvetinové výzdoby

Kvety sú doplnkom každých slávnostných príležitostí, či už ide o životné jubileum, svadbu, narodeniny. Vo forme kytíc a kvetinových aranžmánov doplnia i spestria každú udalosť. Dnes je možné si vybrať zo širokej škály farieb, tvarov a kvetov. Neodmysliteľné popredné miesto však stále majú ruže a ľalie ako symbol vznešenosti a krásy v jednom. U nás si môžete vybrať z našej ponuky kytíc na rôzne príležitosti alebo si nechať zhotoviť kyticu podľa svojich predstáv a finančných možností. Všetko závisí len od Vás. Kyticu doručíme priamo k Vám zvyčajne do 24 h od prijatia platby na účet, do 48 h v obci, kde sídli naša firma. Našu ponuku kytíc nájdete v e-shope pod označením Kytice a kvetinové dekorácie. 

Mnohé chvíle zažije človek iba raz v živote, a preto si želá, aby všetko bolo čo najkrajšie. Vo veľkom zhone sa často zabúda na maličkosti a na dôležitosť výberu kvetov, ktoré navodia tú správnu atmosféru. Dôraz by sa mal upierať práve na kvety, ktoré Vás čo najviac charakterizujú, aby ste sa v ich blízkosti cítili čo najlepšie. My Vám v tejto oblasti poradíme, pomôžeme Vám vybrať farebnú škálu a kvetinovú kombináciu, vyhotovíme kvetinové kompozície a aranžmány. V dohodnutý deň Vám doručíme a zrealizujeme samotnú kvetinovú výzdobu priamo na mieste, či už ide o výzdobu kostola, sály, miestností alebo vonkajších priestranstiev. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 0908 955 405 alebo e-mailom: Petrzalova@zpvp.sk. 

Hľadáte niečo neobvyklé alebo chcete len potešiť svojho blízkeho kyticou kvetov? Pozrite si našu ponuku v e-shope a možno v nej nájdete farebnú kombináciu, ktorá Vás osloví.  

MzQxMjU1Z