logo    Zásielkový obchod  ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV  Splňte si svoje sny o záhrade presne podľa Vás 

250x2502sk.png

NOVINKY

arr3Nová jesenná ponuka 2020!Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú jesennú ponuku cibuľovín, záhradných rastlín a... arr3Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa VásZhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné...

KONTAKTY

Ing. Miroslava Královičová Petržalová
Brezina 401
908 43 Čáry
tel: 0908 955 405
Petrzalova@zpvp.sk
IČO: 46121731
Zapísaná v Živnostenskom registri č. 240-21349

ANKETA

V ktorej kategórii by ste uvítali väčší sortiment?

Balkónové rastliny Balkónové rastliny 32% Ovocné stromy Ovocné stromy 20% Ruže Ruže 26% Trvalky Trvalky 23%


KYTICE A KVETINOVÉ VÝZDOBY
Kytice a kvetinové výzdoby

Kvety sú doplnkom každých slávnostných príležitostí, či už ide o životné jubileum, svadbu, narodeniny. Vo forme kytíc a kvetinových aranžmánov doplnia i spestria každú udalosť. Dnes je možné si vybrať zo širokej škály farieb, tvarov a kvetov. Neodmysliteľné popredné miesto však stále majú ruže a ľalie ako symbol vznešenosti a krásy v jednom. U nás si môžete nechať zhotoviť kyticu podľa svojich predstáv a finančných možností. Všetko závisí len od Vás. Kyticu doručíme priamo k Vám zvyčajne do 24 h od prijatia platby na účet.

Mnohé chvíle zažije človek iba raz v živote, a preto si želá, aby všetko bolo čo najkrajšie. Vo veľkom zhone sa často zabúda na maličkosti a na dôležitosť výberu kvetov, ktoré navodia tú správnu atmosféru. Dôraz by sa mal upierať práve na kvety, ktoré Vás čo najviac charakterizujú, aby ste sa v ich blízkosti cítili čo najlepšie. My Vám v tejto oblasti poradíme, pomôžeme Vám vybrať farebnú škálu a kvetinovú kombináciu, vyhotovíme kvetinové kompozície a aranžmány. V dohodnutý deň Vám doručíme a zrealizujeme samotnú kvetinovú výzdobu priamo na mieste, či už ide o výzdobu kostola, sály, miestností alebo vonkajších priestranstiev. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 0908 955 405 alebo e-mailom: Petrzalova@zpvp.sk.

 

OWRhZm