logo    Zásielkový obchod  ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV  Splňte si svoje sny o záhrade presne podľa Vás 

250x2502sk.png

NOVINKY

arr3Nová jarná ponuka 2018!Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú jarnú ponuku semien, cibuľovín, záhradných a... arr3Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa VásZhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné...

KONTAKTY

Ing. Miroslava Královičová Petržalová
Brezina 401
908 43 Čáry
tel: 0908 955 405
Petrzalova@zpvp.sk
IČO: 46121731
Zapísaná v Živnostenskom registri č. 240-21349

ANKETA

Objednali by ste si u nás?

Určite áno Určite áno 40% Asi áno Asi áno 17% Možno Možno 19% Určite nie Určite nie 24%


» Administratívne práce
Vyhotovovanie zmlúv, dokumentov a úradných písomností

      Naša ponuka zahŕňa vytvorenie akýchkoľvek úradných dokumentov, jednoduchých právnych písomností, zmlúv podľa obchodného i občianskeho zákonníka a zhotovenie vzorov bežných tlačív ako sú faktúry, dodacie listy, objednávky a pod. Pre právnické a fyzické osoby – podnikateľov je možné ich vytvoriť priamo s vlastným firemným logom.

    Pri tvorbe zmlúv vychádzame zo súčasných zákonov a právnych noriem, pričom využívame znalosti zo základov práva získané počas štúdia. Našou snahou je, aby klient mal v rukách dokument, ktorý mu zaručuje, že predmet zmluvy je jeho vlastníctvom, ak ide napríklad o kúpnu zmluvu. Musí si byť istý, že znenie jednotlivých článkov tohto dokumentu je pre neho dostatočnou ochranou proti budúcim námietkam protistrany alebo prípadnému odstúpeniu od zmluvy.

     Prezentácia firmy je rovnako dôležitá pre firmy, ako aj pre obchodné spoločnosti a je možná nielen prostredníctvom reklamy, ale často zákazník prichádza do styku práve s obchodnými listami. Aj ich farebné vyhotovenie, zaujímavé logo alebo hlavička môžu osloviť zákazníka a ten si Vás lepšie zapamätá.

      Preto neváhajte a už dnes majte istotu zajtrajška.

MjBhY2ZjN