logo    Zásielkový obchod  ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV  Splňte si svoje sny o záhrade presne podľa Vás 

250x2502sk.png

NOVINKY

arr3Nová jarná ponuka 2018!Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú jarnú ponuku semien, cibuľovín, záhradných a... arr3Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa VásZhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné...

KONTAKTY

Ing. Miroslava Královičová Petržalová
Brezina 401
908 43 Čáry
tel: 0908 955 405
Petrzalova@zpvp.sk
IČO: 46121731
Zapísaná v Živnostenskom registri č. 240-21349

ANKETA

Objednali by ste si u nás?

Určite áno Určite áno 40% Asi áno Asi áno 17% Možno Možno 19% Určite nie Určite nie 24%


» Vedenie účtovníctva
Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva

     Naša firma sa zaoberá aj spracovaním jednoduchého a podvojného účtovníctva pre živnostníkov a menšie firmy. Vedenie účtovníctva pozostáva zo zápisov v jednotlivých účtovných knihách, cez účtovnú závierku až po samotné vyhotovenie účtovných výkazov a tlačív.

     Účtovníctvo spracúvame externe, to znamená, že zákazník nám v určitých vopred stanovených časových intervaloch, v závislosti od množstva dokladov, zasiela prostredníctvom mailu naskenované doklady, ktoré naša firma ďalej spracúva. Na konci každého mesiaca zasielame klientom účtovný prehľad za uplynulý mesiac spolu s faktúrou za vedenie účtovníctva.

     Výhodou takéhoto vedenia účtovníctva je, že klient nemusí mať vlastný softvér, nemusí s dokladami nikam chodiť a má pravidelný prehľad.

 

ZmQwOTIz