logo    Zásielkový obchod  ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV  Splňte si svoje sny o záhrade presne podľa Vás 

250x2502sk.png

NOVINKY

arr3Nová ponuka vianočných stromčekov 2019!Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú vianočnú ponuku umelých stromčekov, našu ponuku sme... arr3Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa VásZhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné...

KONTAKTY

Ing. Miroslava Královičová Petržalová
Brezina 401
908 43 Čáry
tel: 0908 955 405
Petrzalova@zpvp.sk
IČO: 46121731
Zapísaná v Živnostenskom registri č. 240-21349

ANKETA

Objednali by ste si u nás?

Určite áno Určite áno 38% Asi áno Asi áno 18% Možno Možno 19% Určite nie Určite nie 25%


Nová ponuka vianočných stromčekov 2019!

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás novú vianočnú ponuku umelých stromčekov, našu ponuku sme obohatili o novinky ako zasnežená jedlička ´Emerald Rosemary´, či hustý smrek ´Woodland Spruce´.Tak neváhajte a vyberajte! Tešíme sa na Vaše objednávky.

Vážení zákazníci,

sme radi, že ste navštívili stránky nášho internetového obchodu ZÁHRADA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV. Práve sme pre Vás pripravili novú ponuku umelých vianočných stromčekov obohatenú o novinky ako zasnežená jedlička ´Emerald Rosemary´, či hustý smrek ´Woodland Spruce´ a mnohé ďalšie a taktiež nové vianočné ozdoby a osvetlenie. Preto už teraz si môžete vyberať z našej vianočnej ponuky. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vaše objednávky.

Pozor! Zľavy na umelé vianočné stromčeky - Black Friday. Zľavy až do 40 %.

Radi by sme Vás upozornili aj na našu ponuku služieb, ktorú nájdete  v časti O NÁS a zahŕňa najmä:

záhradnú a krajinnú architektúru -  navrhujeme a realizujeme záhrady, parkové úpravy a plochy mestskej zelene,

realizáciu slávnostných a svadobných kvetinových výzdob - vyzdobíme vonkajšie i vnútorné priestory slávnostnými kvetinovými aranžmánmi podľa predstáv zákazníka.

Príjemné nakupovanie!

Slávnostné a svadobné kvetinové výzdoby presne podľa Vás

Zhotovíme , pripravíme a poradíme Vám pri výbere kvetinovej výzdoby na rôzne slávnostné príležitosti, svadby, oslavy a pod.  Viac info http://www.zpvp.sk/www-zpvp-sk/0/0/2/39

YmY5M2Jl